Buitentraining
We gaan weer trainen in de buitenlucht
De trainingen op maandag en dinsdag starten weerop maandag 31 januari 2022.
Alle jeugdteam en jong dames en heren 1 starten weer met trainen. De trainingstijden blijven hetzelfde als in de herfstvakantie. Deze zullen deze week nog in Lisa gezet worden. Er gelden een paar uitzonderingen, die worden hieronder vermeld.
Heren 1, Jong heren en JA1 trainenop dinsdag 1en8 februari 2022gezamenlijkom 20:00.
In overleg met de trainer van Heren 1 is besloten de eerste twee weken een gezamenlijke training te doen met Heren 1, Jong heren 1n en JA1. Vanafmaandag 15 februarigaan Jong heren 1 (maandag 19:30 – 20:30) en JA1 (dinsdag 19:00 – 20:00) terug naar hun oorspronkelijke tijden.
Training Dames 2, jong dames 2, jong dames 3, senioren, veteranen en trainingsleden startop dinsdag 22 februari 2022.
Vanwege afwezigheid van de trainer zal de 1ste training voor deze groep later starten.
Trainingen op woensdag en donderdag en de keeperstraining starten vanafwoensdag 9 maart 2022.
Na de carnavalsvakantie wordt gestart met het volledige trainingsschema.
Niet doorgang van training wordt altijd via de site en de social media gemeld.
Mocht een training niet doorgaan dan wordt dit altijd via de site gemeld. Trainingen worden alleen afgelast bij sneeuw, bevroren veld of onweer. Bij regen wordt er gewoon altijd getraind. Als trainers positief gaan testen en dat ervoor zorgt dat er geen trainer aanwezig is die de verantwoordelijkheid kan dragen gedurende de trainingsavond, dan bestaat dus ook de mogelijkheid dat de training niet doorgaat.
Veel plezier allemaal weer en op naar de warmere temperaturen.
Nieuws | 26 Januari