aanpassingen trainingstijden


Nieuws afbeelding

Beste leden,

 

Hierbij het 6de en laatste gewijzigde trainingsschema voor het seizoen 2021 - 2022. Er vinden alleen wijzingen plaats op de dinsdag en de donderdag. Het gaat daarbij om de volgende wijzigingen:

 

Maandag:

Blijft zoals het nu is

 

Dinsdag:

Alle trainingen gaan terug naar hun oorspronkelijke tijd. Dit betekent dat alle trainingen een half uur later beginnen t.o.v. de trainingen zoals deze de laatste week heeft plaatsgevonden. Daarnaast gelden de volgende wijzigingen:

Selectie Heren 1: Vanaf 20:00 geldt de komende weken selectie trainingen voor Heren 1. Diegene die hieronder vallen, zijn op de hoogte.

Jong heren 1 en JA1: Door de selectietrainingen van Heren 1 betekent dit dat het restant van JA1 samen gaat trainen met Jong heren 1 voor de komende paar weken.

Dames senioren, veteranen en trimhockeyers: De dames senioren, veteranen en trimhockeyers die de afgelopen weken op de donderdag hebben getraind, gaan vanaf nu weer op de dinsdag trainenvan 19:30 - 20:30(dames senioren) en20:30 - 21:30(heren senioren, veteranen en trimhockeyers).

 

Woensdag:

Blijft zoals het nu is

 

Donderdag:

Jong heren gaat de laatste paar weken samen met JA1 trainenom 19:15.

 

Vrijdag:

Blijft zoals het nu is.

 

Zondag:

10:00 - 12:00Dames 1

 

De nieuwe tijden zijn in de Hockey Heeze app beschikbaar.

 

Met vriendelijke groet,

 

Rene Bax

Trainingscoordinator Hockey Heeze


Nieuws  | 24 Mei